Zakończono wymianę stolarki okiennej na Golęcinie

Zakończyła się modernizacja budynku administracyjno-hotelowego na poznańskim Golęcinie. W ramach robót wymieniono stolarkę okienną I i II piętra skrzydła północnego budynku wraz z jego opierzeniem, ocieplono ściany budynku, wymieniono system elewacyjny  południowo-wschodniej elewacji szklanej oraz fragment północno-zachodniej.

Po zakończonych robotach budowlanych ocieplono oraz odmalowano całą elewację skrzydła północnego oraz pomalowano ściany wnętrz.

W ramach wielobranżowej modernizacji obiektów na Golęcinie, ze środków Budżetu Obywatelskiego, planowane jest realizowanie PBO w zakresie punktu gastronomicznego , wypożyczalni rowerów i kijków do nordic-walking, dwa całoroczne mini-korty do tenisa oraz dwa korty o nawierzchni ceglastej, a także wielofunkcyjne boisko do dyscyplin plażowych.

Przygotowany zostanie również teren oraz infrastruktura pod budowę hali tenisowej, a pobliskie ścieżki piesze i rowerowe zostaną oznakowane. Obecnie trwa weryfikacja odebranej dokumentacji projektowej dla tego zakresu.

Spółka PIM przygotowuje się także do ogłoszenia przetargu na budowę hali lekkoatletycznej, która stanie na terenie kompleksu „Golęcin”, jak również rozpoczęły się prace projektowe w zakresie boiska sportowego umiejscowionego w sąsiedztwie w/w hali lekkoatletycznej.

   

Autor: Łukasz Dolata
Data publikacji: 11-04-2018
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 11-04-2018