Aktualizacja daty wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu na Górnym Tarasie Rataj (VIDEO)

Pierwsza ze zmian nastąpi 26 czerwca, a nie jak wcześniej informowaliśmy 24 czerwca.

Prace związane z przebudową trasy tramwajowej na Górnym Tarasie Rataj wchodzą w kolejną fazę. W najbliższych dniach rozpocznie się układanie nawierzchni asfaltowej w rejonie skrzyżowania ulic Żegrze i Bobrzańskiej oraz Chartowo i Wiatracznej. W związku z zaplanowanymi pracami organizacja ruchu w tym rejonie będzie zmieniała się w najbliższym czasie - wraz z postępem robót - czterokrotnie.

Od środy (26 czerwca, a nie jak wcześniej informowaliśmy 24 czerwca) wyłączona z ruchu zostanie południowa część skrzyżowania ul. Żegrze, Bobrzańskej i Chartowo. Objazd do ul. Chartowo zostanie poprowadzony ulicami Kurlandzką oraz Wiatraczną. Kierowcy chcący dojechać do osiedli mieszkaniowych w obrębie ul. Żegrze będą mieli taką możliwość. W tym celu będą musieli zawrócić tuż przed remontowanym fragmentem ulic. Dla przejazdu od ul. Chartowo w kierunku ul. Żegrze zostanie wydzielony jeden pas ruchu z możliwością prawoskrętu w ul. Wiatraczną oraz wyjazdu z ul. Bobrzańskiej w ul. Żegrze.

O szczegółach zmian, jakie nastąpią w transporcie publicznym, dowiecie się Państwo TUTAJ

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Żegrze i Bobrzańskiej oraz Chartowo i Wiatracznej będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Galeria z aktualnymi zdjęciami obrazujacymi postępy prac dostępna jest TUTAJ

    

Data publikacji: 20-06-2019
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 20-06-2019