Budowa ul. Łebskiej: zmiany w organizacji ruchu

W najbliższą sobotę i niedzielę (13 i 14 lipca) przy skrzyżowaniu ul. Łebskiej i Sianowskiej będą prowadzone roboty związane z budową kanalizacji deszczowej. Na czas prowadzenia robót jezdnia ul. Sianowskiej zostanie ograniczona do jednego pasa, a w rejonie samego skrzyżowania zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany ręcznie.

POGLĄDOWY SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

Budowa kanalizacji deszczowej na skrzyżowaniu ulic Łebskiej i Sianowskiej odbywać się będzie w ramach przebudowy ul. Łebskiej i przyległych do niej Kociewskiej, Żukowskiej oraz Łagowskiej. Przed rozpoczęciem robót miały one nawierzchnię gruntową, a ich odwodnienie odbywało się powierzchniowo.

Po przebudowie będą wyposażone w kanalizację deszczową i pokryje je kostka betonowa, która zostanie ułożona również na zjazdach do posesji. Prace przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Zakończenie robót budowlanych zaplanowano na początek października.

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

    

Data publikacji: 08-07-2019
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 08-07-2019