Sala gimnastyczna przy szkole na Głuszynie już pod dachem

Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 5 na Głuszynie powstaje w szybkim tempie. Zaledwie 5 miesięcy po podpisaniu umowy z wykonawcą obiekt jest już przykryty dachem. Obecnie trwają prace dekarskie.

GALERIA

Wybudowany został również łącznik komunikacyjny, który połączył stary budynek szkoły z nową salą. W sierpniu w budynku sali gimnastycznej zostanie zamontowana stolarka okienna i drzwiowa.

- Jeszcze w tym miesiącu wykonawca przystąpi do prac elewacyjnych. Zakończenie robót budowlanych zaplanowano na kwiecień przyszłego roku – mówi Grzegorz Bubula, wiceprezes zarządu spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nowoczesna sala gimnastyczna to kolejny obiekt sportowy dla dzieci i młodzieży budowany w stolicy Wielkopolski. Będzie dysponowała boiskiem o wymiarach 24x18m, z możliwością podziału sali na dwie mniejsze, czterema zespołami szatniowymi z zapleczami sanitarnymi, magazynem oraz pomieszczeniem dla trenera. Obiekt zostanie całkowicie przystosowany do użytkowania przez osoby z niepełnosprawnościami.

    

Data publikacji: 13-08-2019
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 13-08-2019