Sportowe Żegrze – ogłoszono przetarg na budowę kolejnego obiektu sportowego

Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły kolejny przetarg na budowę obiektu sportowego mającego służyć mieszkańcom miasta. Pomiędzy ulicami Bobrzańską i Milczańską powstanie nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt sportowy dla poznaniaków w każdym wieku.

Szczegóły postępowania dostępne są TUTAJ

Sportowe Żegrze to kompleks sportowo-rekreacyjny, który powstanie w sąsiedztwie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Zaplanowane prace obejmują budowę boiska piłkarskiego z nawierzchnią wykonaną z trawy syntetycznej, wielofunkcyjnego boiska do piłki siatkowej i koszykówki oraz poliuretanowej bieżni.

Dla najmłodszych użytkowników przewidziano również plac zabaw wyposażony m.in. w kiwaki, huśtawki i bujaki na sprężynach. W ramach zadania wybudowana zostanie także siłownia zewnętrzna i street workout z zestawem urządzeń sprawnościowych do ćwiczeń rekreacyjnych.

W ramach prac budowlanych wykonane zostaną też furtka i bramo-furtka oraz kanalizacja kablowa pod przyszły monitoring. Uprzednio odwodniony teren zyska nowe nasadzenia roślinne, elementy małej architektury oraz trawnik.

Na realizację zadania Zamawiający przewidział czas do 30 października 2019, natomiast potencjalni Wykonawcy swoje oferty mogą składać do 26 marca br.

    

Data publikacji: 12-03-2019
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 12-03-2019