Zbliża się koniec drugiego etapu prac na ul. Jackowskiego

Prace związane z drugim etapem przebudowy ul. Jackowskiego znajdują się na ukończeniu. Według harmonogramu roboty polegające na budowie wyniesionego skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka zakończą się jeszcze w tym tygodniu.

Działania na tym odcinku rozpoczęły się wraz z końcem czerwca i od tego czasu drogowcy niemal ukończyli wszystkie zakładane prace budowlane.

GALERIA

Obecnie prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe, a w rejonie realizacji robót systematycznie pojawia się nowe oznakowanie.

Po zakończeniu budowy skrzyżowania na tym odcinku zmieni się organizacja ruchu, a drogowcy przystąpią do realizacji kolejnego etapu inwestycji: przebudowy ul. Jackowskiego na odcinku od ul. Wawrzyniaka do ul. Polnej.

Nowa organizacja ruchu zacznie funkcjonować na tym obszarze od najbliższego poniedziałku (15  lipca), a zmiany, które wprowadzi można obejrzeć TUTAJ 

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Zakończenie całości inwestycji, która obejmuje przebudowę ul. Jackowskiego od ul. Kraszewskiego do ul. Polnej, zaplanowano na koniec listopada. Na przebudowywanym odcinku wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, chodników i zjazdów na posesję. Uspokojony zostanie ruch, pojawi się także nowa zieleń i elementy małej architektury.

    

Data publikacji: 12-07-2019
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 12-07-2019