Utrudnienia w ruchu

W związku z rozpoczęciem przez Spółkę Poznańskie Inwestycje Miejskie budowy ulicy Folwarcznej, 17 grudnia nastąpi zmiana organizacji ruchu w jej rejonie.

Z ruchu kołowego wyłączony zostanie fragment ulicy Stalowej, na odcinku od ulicy Piwnej do ulicy Szpaków. Dla kierujących pojazdami przewidziano objazd ulicą Dymka (zgodnie z załączoną animacją). Zwracamy uwagę, że dojazd do posesji zlokalizowanych na wyłączonym z ruchu odcinku ul. Stalowej będzie możliwy.

 

W sobotę, 06.10.br., zakończone zostały  roboty budowlane związane z budową kanalizacji deszczowej na ul. św. Wawrzyńca przy skrzyżowaniu z ul. Niestachowską/Żeromskiego.

Odtworzenie nawierzchni asfaltowej na ok. 50- metrowym odcinku północnej jezdni ul. św. Wawrzyńca (po prowadzonych wcześniej wykopach) było ostatnim etapem prac budowlanych. W sobotę usunięte zostały elementy czasowej organizacji ruchu, które zawężały ul. Wawrzyńca. Obecnie kierowcy, tak jak przed rozpoczęciem budowy, znów mają do dyspozycji wszystkie pasy na dwóch jezdniach ul. św. Wawrzyńca.

W związku z trwającymi robotami budowlanymi, informujemy, iż czasowemu zamknięciu ulegną dwa odcinki Wartostrady:

W dniach 02.10.2018 - 27.12.2018  zamknięty zostanie odcinek wzdłuż parku Tadeusza Mazowieckiego, od mostu Królowej Jadwigi do apartamentowca "Nad Wartą" (odcinek ok. 280m)

Natomiast w dniach 02.10.2018 - 16.01.2019 zamknięciu ulegnie fragment  od ul. Ewangelickiej do KontenerART'u (odcinek ok. 170m)

Poglądowy schemat zamkniętych odcinków dostępny jest: TUTAJ 

Strony