Utrudnienia w ruchu

W przyszłym tygodniu rozpocznie się realizacja kolejnego etapu przebudowy ul. Cześnikowskiej. Wiązać się to będzie ze zmianą w czasowej organizacji ruchu. Od 18 kwietnia udostępniony do ruchu zostanie odcinek ul. Cześnikowskiej od ul. Grunwaldzkiej do Husarskiej, a zamknięty odcinek ul. Cześnikowskiej od skrzyżowania z ul. Husarską (rejon budynku numer 8, 10, 12) do Kanclerskiej.

Poznańskie Inwestycje Miejskie informują, iż od 3 kwietnia zmieni się czasowa organizacja ruchu na ul. Ratajczaka, na odcinku od ul. 27 Grudnia. Zmiany nastąpią, w związku z koniecznością przebudowy kolizji elektroenergetycznych, znajdujących się poza granicami placu budowy.

Konsekwencją powyższego będzie brak możliwości parkowania samochodów na dotychczasowych zasadach po zachodniej stronie ulicy.

Poznańskie Inwestycje Miejskie informują, iż w dniu 30.03.2018 r. w godzinach porannych zostanie wprowadzona zmieniona czasowa organizacja ruchu na czas remontu ul. Rybaki.

W związku z trwającą rozbudową, z ruchu zostanie wyłączony fragment ul. Rybaki, od ul. Strzałowej, do skweru na ul. Rybaki oraz wschodnia część  ul. Rybaki, na odcinku od ul. Kwiatowej do skweru.

Poglądowy schemat organizacji ruchu dostępny jest TUTAJ

Poznańskie Inwestycje Miejskie informują, iż od dnia 26.03.2018 r. zmieniona zostanie czasowa organizacja ruchu w rejonie ul. Cześnikowskiej.

W związku z trwającą rozbudową ul. Cześnikowska zostanie czasowo wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Podkomorskiej. Wyłączenie nie dotyczy dojazdu do posesji.

Na ul. Senatorskiej zostanie zmieniony kierunek ruchu i będzie można w nią wjechać tylko od strony ul. Cześnikowskiej. Ulica pozostanie jednokierunkowa.

Poznańskie inwestycje Miejskie informują, iż w rejonie skrzyżowania ulic Św. Marcin i Ratajczaka w dniu 15.02.2018 r. zmieniona zostanie czasowa organizacja ruchu.

Ze względu na trwającą przebudową biurowców ALFA, wyłączony z ruchu zostanie fragment łącznika znajdującego się na tyłach budynku, a biegnącego równolegle do ul. Św. Marcin.

Zamknięty dla ruchu pieszego i samochodowego zostanie odcinek biegnący od ul. Ratajczaka do końca budynku o nr 46. Wykonawca przebudowy planuje przywrócenie ruchu w dniu 22.02.2018 r.

Strony