Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Palacza

Rozpoczyna się remont ul. Palacza na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Podchorążych. W związku  z tym, począwszy od poniedziałku 5 listopada, do zakończenia budowy, planowanego na połowę  roku 2019, wprowadzona zostanie w tym rejonie tymczasowa organizacja ruchu.

Poglądowy schemat dostępny jest TUTAJ

Przez cały czas trwania prac remontowych zachowana zostanie możliwość dojazdu i dojścia do posesji zlokalizowanych przy ul. Palacza, a ruch tranzytowy do ul. Grunwaldzkiej zostanie poprowadzony objazdami – przez ulice Arciszewskiego, Promienistą, Grochowską, Ściegiennego, Taczanowskiego i Jugosłowiańską. Ruch od ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul.  Arciszewskiego zostanie poprowadzony ulicami Grunwaldzką oraz Grochowską.

W środę, 7 listopada, na odcinku od ul. Podchorążych do ul. Gwiaździstej rozpoczną się roboty na chodniku, terenach zielonych i zjazdach na posesje. Prace poza jezdnią będą prowadzone w sposób  umożliwiający ruch pieszych..

W etapach prowadzone będą prace na jezdni. Rozpoczną się one od poniedziałku, 12 listopada,  robotami instalacyjnymi  na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Olszynka.

Przepraszamy za utrudnienia związane z prowadzeniem inwestycji oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

   

Data publikacji: 31-10-2018
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 31-10-2018