Ul. Święty Marcin - organizacja ruchu pieszych

W poniedziałek, 10 września, na ul. Święty Marcin wrócił regularny ruch tramwajowy. Mimo kursowania pojazdów komunikacji publicznej, odcinek od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka wciąż jednak jest placem budowy, na którym przez najbliższe cztery miesiące będą prowadzone prace budowlane i wykończeniowe.

Wraz z przywróceniem ruchu tramwajów na odcinku od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka zmieniła się organizacja ruchu pieszych, którzy mogą poruszać się wyznaczonymi trasami  wzdłuż linii tramwajowej. Przejście przez torowisko jest możliwe wyłącznie w ściśle wyznaczonych i odpowiednio oznakowanych miejscach. 

Wszystkim mieszkańcom poruszającym się po głównych ciągach dla pieszych zapewniono również bezpieczne dojścia do posesji oraz punktów handlowo-usługowych. Ze względu na toczące się jeszcze prace budowlane może następować czasowa relokacja ciągów pieszych i dojść do posesji.

Z wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy wszystkich użytkowników przebudowywanego odcinka ul. Święty Marcin o zachowanie ostrożności oraz zwrócenie szczególnej uwagi na bieżące oznakowania ruchu pieszych.

Poglądowy schemat organizacji ruchu pieszych: TUTAJ

 

Data publikacji: 12-09-2018
Aktualizacja: Krzysztof Kaczanowski
Data aktualizacji: 13-09-2018