Ulica Cześnikowska - zmiana organizacji ruchu

W przyszłym tygodniu rozpocznie się realizacja kolejnego etapu przebudowy ul. Cześnikowskiej. Wiązać się to będzie ze zmianą w czasowej organizacji ruchu. Od 18 kwietnia udostępniony do ruchu zostanie odcinek ul. Cześnikowskiej od ul. Grunwaldzkiej do Husarskiej, a zamknięty odcinek ul. Cześnikowskiej od skrzyżowania z ul. Husarską (rejon budynku numer 8, 10, 12) do Kanclerskiej.

Ulica Podstolińska będzie ulicą bez możliwości wjazdu w ul. Cześnikowską, po obu stronach jezdni będzie ustawiony zakaz postoju i zatrzymywania się, natomiast ulica Kanclerska pozostanie ulicą jednokierunkową - zostanie odwrócony kierunek ruchu, wjazd będzie możliwy od ulicy Marszałkowskiej – w ten sposób będzie realizowany objazd do ul. Podstolińskiej.

Nadal zamknięty będzie odcinek ul. Cześnikowskiej od ul. Senatorskiej do Podkomorskiej.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia oraz prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie budowy i zwracanie szczególnej uwagi na bieżące oznakowanie.
Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby utrudnienia były jak najmniej uciążliwe i trwały jak najkrócej.

Poglądowy schemat organizacji ruchu dostępny jest: tutaj (pdf)

Fotogaleria: tutaj

 

Data publikacji: 13-04-2018
Aktualizacja: Krzysztof Kaczanowski
Data aktualizacji: 13-04-2018